سینک ظرفشویی فرانتا - FGS001

سینک ظرفشویی فرانتا شیشه ای مدل FGS001

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FGS002

سینک ظرفشویی فرانتا شیشه ای مدل FGS002

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FGS003

سینک ظرفشویی فرانتا شیشه ای مدل FGS003

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FS015

سینک ظرفشویی فرانتا روکار مدل FS015

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FS018

سینک ظرفشویی فرانتا روکار مدل FS018

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FS013

سینک ظرفشویی فرانتا توکار مدل FS013

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FS014

سینک ظرفشویی فرانتا توکار مدل FS014

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FS016

سینک ظرفشویی فرانتا توکار مدل FS016

قیمت :
استعلام روز

سینک ظرفشویی فرانتا - FS017

سینک ظرفشویی فرانتا توکار مدل FS017

قیمت :
استعلام روز

راهنمای انتخاب و خرید سینک ظرفشویی

معمولا در انتخاب سینک ظرفشویی مناسب معیارهایی از قبیل جنس ورق ، ضخامت ورق ، اندازه سینک ، شکل ظاهری ، عمق لگن ، چپ لگن یا راست لگن بودن می تواند بسیار تعیین کننده باشد.

جنس ورق : معمولا جنس ورق سینک های ظرفشویی موجود در بازار از نوع استنلس استیل می باشد.

سمت لگن : در هنگام انتخاب سینک دقت داشته باشید که بسته به نوع قرار گیری و چیدمان وسایل آشپزخانه از قبیل اجاق گاز ممکن است سمت لگن سینک ظرفشویی شما نیز تغییر کند. معمولا همه سینک ها دارای لگن چپ و راست هستند.

ضخامت ورق و عمق لگن : معمولا سینک هایی با قیمت ارزان دارای ضخامت و عمق لگن کمتری می باشند بالعکس سینک هایی که از ضخامت و عمق لگن بیشتری برخوردار هستند گران تر هستند. از این جهت می توان سینک ها را به دو دسته فانتزی و نیمه فانتزی تقسیم بندی کرد بدین ترتیب سینک هایی که دارای ضخامت ورق (معمولا 0.6 میلیمتر) و عمق لگن کمتری(معمولا 13 الی 14 سانتیمتر) هستند به سینک های نیمه فانتزی و سینک هایی که دارای ضخامت ورق(معمولا 0.8 تا 1 میلیمتر) و عمق لگن (معمولا 17 تا 21 سانتیمتر) بیشتری هستند به سینک های فانتزی مشهور می باشند.


انواع سینک از لحاظ جنس


سینک استیل : پر کاربردترین سینک ظرفشویی می باشد. معمولا بدلیل قیمت مناسب ومعایب کمتر نسبت به دیگر سینک ها به انتخاب اول اکثر مشتریان بدل گردیده است .

سینک گرانیتی : جدیدترین نوع از سینک های ظرفشویی که معمولا از جنس اکرولیک و در رنگ بندی متنوع ساخته می شوند. این نوع سینک ها نسبت سینک های استیل و شیشه ای از ظاهر زیباتری برخوردار می باشند و به طبع قیمت آنها نیز از همه سینک های دیگر بیشتر است.

سینک شیشه ای : این نوع سینک ها از دو لایه تشکیل شده است بدین ترتیب که جنس لگن ها از استیل و جنس سینی از شیشه مقاوم ساخته شده است. این نوع سینک ها دارای ظاهری زیباتر نسبت به نوع استیل می باشند.


انواع سینک از لحاظ نوع نصب


سینک توکار : این نوع سینک ها دارای ظاهری زیباتر نسبت به نوع روکار هستند و نوع نصب آنها به گونه ای می باشد که صفحه کابینت برش خورده و سینک درون آن قرار می گیرد. تنها عیب این نوع سینک ها ، ریختن آب بر روی صفحه کابینت است. عرض این نوع سینک ها معمولا 50 سانتیمتر می باشد.

سینک روکار : این نوع سینک ها بدون برش صفحه کابینت ، بر روی کابینت قرار می گیرند و معمولا دارای عرض 60 سانتیمتر می باشند.

سینک زیرصفحه ای : برخی از سینک ها به گونه ای نصب می شوند که به اصطلاح به آنها سینک های زیر صفحه ای یا توکار گفته می شود. معمولا بر روی این نوع سینک ها ، سنگی که از قبل برش داده شده است قرار داده می شود.Franta kitchen stainless steel sink

سینک فرانتا

سینک ظرفشویی فرانتا

سینک روکار فرانتا

سینک توکار فرانتا

سینک شیشه ای فرانتا

سینک زیر صفحه ای فرانتا