آشنایی با گروه صنعتی مسترپلاس

محصولات مسترپلاس ساخت کدام کشور است و از چه سالی و با چه هدفی کار خود را آغاز کرد ؟

برند مسترپلاس متخصص در تولید تجهیزات لوکس توکار آشپزخانه می باشد. ردپای مفهوم سوئیسی در محصولات مسترپلاس با نگاهی به جزئیات بکار رفته در پروسه طراحی تا تولید بیانگر وجه تمایز ما از سایر رقبا می باشد. برندهای سوئیسی به دلیل ظرافت نظر و نگاه جزئی نگر در طراحی محصولاتشان همواره جایگاهی خاص در ذهن لوکس پسندان دارند. برند مسترپلاس فعالیت خود را از سال ۲۰۰۴ با همکاری شرکای صاحب نام اروپایی خود در ایران آغاز نموده است. برند مسترپلاس داری سبد وسیعی از محصولات همچون فر، مایکروویو، کشوی گرمکن، هود و اجاق گاز می باشد. همچنین در تنوع محصول از لحاظ رنگ و طرح توانسته است توجه افرادی که به جزئیات اهمیت می دهند را جلب نماید.

چرا باید فر توکار مسترپلاس بخرم ؟

جوجه گردان : یکی از ویژگی های پر مصرف در فر های امروزی وجود عملکرد جوجه گردان میباشد که به مصرف کننده این قابلیت را میدهد که به راحتی مرغ را به طور یکنواخت و کامل گریل نماید از این رو در فر های مسترپلاس از موتور جوجه گردان با قدرت بالا و قابلیت چرخش در دو جهت مورد استفاده قرار گرفته شده است تا بهترین عملکرد را برای مصرف کننده به ارمغان بیاورد.

فن خنک کننده بدنه : استفاده از فن خنک کننده موجب چرخش هوای خنک در اطراف سیستم های الکترونیکی فر می گردد چرا که گرما و حرارت برای قطعات الکترونیکی مثل سم بوده و باعث اختلال در کارکرد آنها می شود. فن خنک کننده در کنار افزایش طول عمر قطعات الکترونیکی فر، باعث عدم تماس هوای گرم حاصل از پخت در زمان باز کردن درب فر توسط کاربر نیز می گردد. همچنین دو عدد ترموستات جهت حداکثر ایمنی در بدنه فر تعبیه گردیده است.

سیستم فن کانوکشن : در فر با فن کانوکشن به دلیل چرخش هوای گرم حرارت در محفظه فر بوده در نتیجه پخت مواد غذایی نیز یکسان و در دمای پایین تری صورت می گیرد. در نتیجه انرژی کمتری نسبت به فرهای معمولی مصرف می شود. وجود فن کانوکشن موجب چرخش هوای گرم به صورت یکنواخت در تمام محفظه فر می گردد که موجب پخت یکنواخت مواد غذایی شده و فرآیند پخت را تسریع می بخشد

برنامه های پخت متنوع : برای پخت غذاهای مختلف می توان به برنامه ی پخت فر مراجعه کرد، برنامه ی پخت یعنی استفاده از کدامین طبقه ی فر و اینکه چه زمان و چه درجه ی دمایی را برای طبخ هر کدام از غذا ها انتخاب نماییم. .برنامه های پخت پیش فرض متنوع در سری فر های مسترپلاس آن را به دستیاری شایسته در امر آشپزی تبدیل نموده است که تجربه آشپزی دلپذیر را برای شما به همراه خواهد داشت.

پوشش بدنه آسان تمیز شو : به منظور کاستن از هزینه های نگهداری و تمیز کردن سطوح، فناوری نانو برای ایجاد مکانی برای سطوح خود تمیزشونده پا به این عرصه نهاده است، که با استقبال چشم گیری از سوی طراحان و سازندگان مواجه شده است. با استفاده از پوشش نانو سرامیک در سری فرهای تولیدی مسترپلاس مواد غذایی دیگر به سینی فر نمی چسبد و همچنین موجب سهولت نظافت محصول پس از استفاده می گردد.

شیشه سه جداره : یکی از موارد مهمی که باید در طراحی فر در نظر گرفته شود ، دما بیروی شیشه درب فر می باشد از این رو با توجه به اینکه دمای داخل کوره فر تا ۲۵۰ درجه سانتیگراد می توان تنظیم نمود از این رو فر های مسترپلاس علاوه بر طراحی خاص، در ساخت درب فر از سه جداره شیشه استفاده شده است که باعث کاهش دمای سطح شیشه بیرونی و افزایش راندمان می گردد .

طراحی زیبا : طراحی محصول شامل ویژگی های است که بر ظاهر، حس و عملکرد محصول اثر می گذارد. طراحان برای خلق آن با هنر، علم و فناوری سروکار دارند. فر های مسترپلاس تاثیر گرفته از ایده سادگی محض و اصالت واقعی می باشد. طراحی دقیق با الهام از کانسپت سوئیسی جلوه ای از لوکس بودن فرهای مسترپلاس می باشد که در کنار عملکردهای متنوع و کاربردی، از کیفیت بالای نیز برخوردار می باشد.

رنگ بندی جذاب : رنگ عنصری ترکیبی از نور است به وسیله هر یک از امواجش حسی را پدید می آورد که در خلق و ایجاد محیط، بسیار مهم است. هدف طراحی محصول دستیابی به اثرات و قابلیت های بصری و عملکردی است .طرح، رنگ و داشتن هارمونی در آشپزخانه موضوعی با اهمیت از منظر متخصصان در زمینه طراحی آشپزخانه می باشد. استفاده از شیشه Schott ایتالیا در محصولات مسترپلاس به همراه تنوع رنگی بالای بی تردید انتخابی برای خاص پسندان می باشد.

تکنولوژی TFT در فرتوکار مسترپلاس چه تاثیری در کارایی آن دارد ؟

تنظیمات برخی از فرها با صفحه نمایشگر لمسی انجام می شود. پنل تمام لمسی (TFT) بکار رفته در این نوع فر با منوی جذاب، تنوع گسترده از دستورات پخت به همراه تصویر را نمایش می دهد که کاربر می تواند به راحتی و تنها با لمس انگشت در میان منوهای متنوع حرکت نمایند و دستور مورد نظر خود را انتخاب نماید.

نصب ، گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات مسترپلاس چگونه است ؟

برند مسترپلاس خود را موظف به کسب رضایت مشتریان محترم خود می داند در این راستا تمامی محصولات مسترپلاس دارای حمل، نصب و راه اندازی رایگان می باشند بعلاوه تمامی محصولات دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۱۲۳ ماه خدمات پس از فروش ناب سرویس می باشند. مسترپلاس برندی است برای آن دسته از افراد که زیبایی، کارایی، دوام و در عین حال لوکس بودن را مد نظر خود دارند.

فر توکار بهتر است یا فر مبله ؟

امروزه تجهیزات آشپزخانه از قبیل فر و اجاق گاز به گونه ای طراحی می شوند که کمترین فضا را اشغال کنند. طراحی فرهای توکار به گونه ای می باشد که داخل محفظه ای که قبلا درون کابینت تعبیه شده است ، قرار می گیرد. لذا محصولات توکار به طراحی و چیدمان زیباتر آشپزخانه کمک شایانی می کند.

معیارهای انتخاب فر توکار چیست ؟

از معیارهای انتخاب یک فر توکار می توان به ترموکوبل ، حسگر پخت ، شلف ، گریل ، شیر ترموستاتیک ، ریل تلسکوپی ، تعداد برنامه پخت ، فن خنک کننده ، قابلیت برنامه ریزی و نوع کارکرد که می تواند برقی یا برق و گاز باشد ، اشاره کرد.

فر برقی بهتر است یا برق و گاز ؟

فرهای برقی علیرغم مزایای پیشرفته بودن و داشتن امکان یخ زدایی وگرم کردن غذا، بدلیل مصرف بالای برق بیشتر برای محیط های فاقد گازکشی مصرف دارد. نکته ای که باید در مورد فرهای برقی گازی ، به آن توجه داشت این است که حتما باید هر دو نوع سوخت فر یعنی هم گاز و هم برق به آن وصل باشد تا بتوان از آن استفاده کرد.
  راهنمای خرید فر
امروزه تجهیزات آشپزخانه از قبیل فر و اجاق گاز به گونه ای طراحی می شوند که کمترین فضا را اشغال کنند. طراحی فرهای به گونه ای می باشد که داخل محفظه ای که قبلا درون کابینت تعبیه شده است ، قرار می گیرد. سایز فرهای توکار غالبا استاندارد و دارای طول ، عرض و ارتفاع 60 سانتیمتر می باشند.

معیارهایی که در هنگام انتخاب فر باید به آن ها توجه کرد :


ترموکوبل : در فرهایی که دارای عملکرد گاز یا برق و گاز می باشند ، فرهایی که مجهز به ترموکوبل می باشند در هنگام خاموش شدن شعله به طور خودکار جریان گاز را قطع می کند.

حسگر پخت : اگر فر این قابلیت را داشته باشد به شما این امکان را می دهد که از مغز پخت شدن غذا اطمینان حاصل کنید.

شلف : به سینی و طبقات و متعلقات داخلی فر گفته می شود.

گریل : گریل در لغت به معنای بریان کردن می باشد و در اصطلاح به شعله بالایی فر اشاره دارد که باعث می شود حرارت به صورت مستقیم به ماده غذایی برخورد کند و آن را طلایی و برشته کند.

شیر ترموستاتیک : در فرهایی که دارای عملکرد گاز یا برق و گاز می باشند با استفاده از شیر ترموستاتیک می توان دمای داخل فر را به میزان دلخواه تنظیم کرد.

ریل تلسکوپی : ریل تلسکوپی این امکان را میدهد که سینی و متعلقات داخل فر بر روی یک ریل قرار داده شده که عمل عقب و جلو شدن سینی را آسان تر می کند.

تعداد برنامه پخت : به برنامه هایی که از سوی کارخانه به صورت پیش فرض بر روی دستگاه قرار داده شده است برنامه پخت گفته می شود به عنوان مثال اگر فری دارای هشت برنامه پخت باشد برنامه اول آن می تواند یخ زدایی ، برنامه دوم استفاده از جوجه گردان ، برنامه سوم استفاده از گریل ، برنامه چهارم استفاده از فن و الی آخر باشد.

فن خنک کننده : فن خنک کننده دستگاه باعث می شود که بعد از اتمام کار فر ، دمای داخلی دستگاه را خارج و خنک می کند.

قابلیت برنامه ریزی : با استفاده از این قابلیت ، این امکان را دارید که درجه حرارت فر و زمان مورد نیاز پخت را برای فر تنظیم کنید.


فر ها از لحاظ سوخت مصرفی :


فر برقی : نوع کارکرد این فر ، برق می باشد که علی رغم مزایای پیشرفته بودن وداشتن امکان یخ زدایی وگرم کردن غذا، بدلیل مصرف بالای برق بیشتر برای محیط های فاقد گازکشی مصرف دارد.

فر گازی : برای ایجاد حرارت از گاز استفاده می کند.

فر برقی گازی : برای ایجاد حرارت از گاز استفاده نموده ولی فن و تایمر و موتور جوجه گردان آن با برق کار می کند.

نکته بسیار مهم : نکته ای که باید در مورد فرهای برقی گازی ، به آن توجه داشت این است که حتما باید هر دو نوع سوخت فر یعنی هم گاز و هم برق به آن وصل باشد تا بتوان از آن استفاده کرد.فروشگاه اینترنتی کیچن هودز فر مسترپلاس را با 4درصد تخفیف در انواع مختلف به مشتریان گرامی عرضه می کند.


فر مسترپلاس - O304

فر مسترپلاس برقی مدل O304
قیمت :
257,088,000 ریال

مدل : O304 / ابعاد: ۵۷×۵۹.۵×۵۹.۵ سانتیمتر / یخ زدایی / ۱۲ عملکرد / رنگ مشکی / گرید انرژی A / حجم: ۶۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / پیش گرمایش سریع / ۵۱ برنامه پخت اتومات / قابلیت پخت سه بعدی / قابلیت گرم نگه داشتن غذا / مجهز به فن خنک کننده بدنه / محفظه لعابی آسان تمیز شو / دارای ۶ طبقه جهت پخت همزمان / قابلیت ذخیره ۱۰۰ برنامه پخت دلخواه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / صفحه کنترل لمسی رنگی ۵ اینچی (TFT) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا + گریل / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O7008C

فر مسترپلاس برقی مدل O7008C
قیمت :
218,457,600 ریال

مدل : O7008C / ابعاد: ۵۷.۷×۵۹.۶×۵۹.۶ سانتیمتر / محفظه Nano Ceramic / یخ زدایی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / رنگ استیل و مشکی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LCD مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی.

فر مسترپلاس - O7006C

فر مسترپلاس برقی مدل O7006C
قیمت :
201,484,800 ریال

مدل : O7006C / ابعاد: ۵۷.۷×۵۹.۶×۵۹.۶ سانتیمتر / محفظه Nano Ceramic / یخ زدایی / رنگ بژ / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه شات ایتالیا / دارای پخت ترکیبی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LCD مجهز به صفحه کلید لمسی / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا + گریل / مجهز به درب شیشه‌ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O7007C

فر مسترپلاس برقی مدل O7007C
قیمت :
201,484,800 ریال

مدل : O7007C / ابعاد: ۵۷.۷×۵۹.۶×۵۹.۶ سانتیمتر / محفظه Nano Ceramic / یخ زدایی / رنگ فیلی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه شات ایتالیا / دارای پخت ترکیبی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LCD مجهز به صفحه کلید لمسی / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا + گریل / مجهز به درب شیشه‌ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O302C

فر مسترپلاس برقی مدل O302C
قیمت :
188,592,000 ریال

مدل : O302C / ابعاد: ۵۹.۵×۵۷.۵×۵۹.۵ سانتیمتر / محفظه Nano Ceramic / یخ زدایی / رنگ مشکی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LED مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی.

فر مسترپلاس - O301C

فر مسترپلاس برقی مدل O301C
قیمت :
188,592,000 ریال

مدل : O301C / ابعاد: ۵۷.۷×۵۹.۶×۵۹.۶ سانتیمتر / محفظه Nano Ceramic / یخ زدایی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / رنگ استیل و مشکی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LCD مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O303W

فر مسترپلاس برقی مدل O303W
قیمت :
166,732,800 ریال

مدل : O303W / ابعاد: ۵۷.۷×۵۹.۶×۵۹.۶ سانتیمتر / یخ زدایی / رنگ سفید / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / دارای پخت ترکیبی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / محفظه با لعاب آسان تمیز شو / شیشه سه جداره شات ایتالیا / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LCD مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا + گریل / مجهز به درب شیشه‌ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O301B

فر مسترپلاس برقی مدل O301B
قیمت :
162,912,000 ریال

مدل : O301B / ابعاد: ۵۷.۷×۵۹.۶×۵۹.۶ سانتیمتر / یخ زدایی / رنگ مشکی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / محفظه با لعاب آسان تمیز شو / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LED مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O302B

فر مسترپلاس برقی مدل O302B
قیمت :
162,912,000 ریال

مدل : O302B / ابعاد: ۵۹.۵×۵۷.۵×۵۹.۵ سانتیمتر / یخ زدایی / رنگ مشکی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LED مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O7001W

فر مسترپلاس برقی مدل O7001W
قیمت :
162,547,200 ریال

مدل : O7001W / ابعاد: ۵۹.۵×۵۷.۵×۵۹.۵ سانتیمتر / یخ زدایی / رنگ مشکی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / قابلیت پخت سه بعدی / محفظه Nano Ceramic / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LED مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O7002B

فر مسترپلاس برقی مدل O7002B
قیمت :
156,249,600 ریال

مدل : O7002B / ابعاد: ۵۹.۵×۵۷.۵×۵۹.۵ سانتیمتر / یخ زدایی / رنگ مشکی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای تایمر دیجیتالی / دارای پخت ترکیبی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / محفظه با لعاب آسان تمیز شو / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LCD مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی .

فر مسترپلاس - O7003B

فر مسترپلاس برقی مدل O7003B
قیمت :
156,249,600 ریال

مدل : O7003B / ابعاد: ۵۷.۷×۵۹.۶×۵۹.۶ سانتیمتر / یخ زدایی / گرید انرژی A / حجم: ۷۵ لیتر / دارای قفل کودک / شیشه سه جداره / دارای پخت ترکیبی / دارای تایمر دیجیتالی / رنگ استیل و مشکی / قابلیت پخت سه بعدی / ۵ طبقه جهت پخت همزمان / مجهز به فن خنک کننده بدنه / سنسور هوشمند نمایش دمای داخل فر / دارای سینی مشبک جهت گرم نمودن غذا / نمایشگر LCD مجهز به صفحه کلید لمسی / شیشه داخلی Low-e (مانع از اتلاف حرارت) / مجهز به جوجه گردان با قابلیت چرخش دوطرفه / دارای سینی گود لعابدار جداگانه جهت پخت کیک / مجهز به فن کانوکشن توزیع یکنواخت دما جهت پخت یکسان غذا / مجهز به درب شیشه ای سه جداره به منظور افزایش راندمان و جلوگیری از هدر رفتن حرارت / مجهز به فن خنک کننده جهت خنک نمودن سیستم الکترونیکی و پایین نگه داشتن دمای قسمت های فوقانی فر / دارای 18 ماه گارانتی .NabSteel kitchen built-in oven

فر مسترپلاس

فر توکار مسترپلاس

خرید اینترنتی فر مسترپلاس

فر ایرانی

فر برقی مسترپلاس

فر برق و گاز مسترپلاس