آشنایی با گروه صنعتی استیل البرز

مایکروویو استیل البرز

شرکت صنایع استیل البرز ، با مدیریت نصرالله ایزدپناه و با بهره گیری از نیروهای مهندسی کارآمد و با تجربه، فعالیت خود را در سال 1371 در زمینه صنعت آشپزخانه آغاز نمود. شرکت صنایع استیل البرز همچون نامش که بلندی و استواری و استقامت را تداعی می کند ، قدمت بسیاری دارد. یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین برندهای ایرانی است. نه تنها نزد خانواده های ایرانی بلکه نامی آشنا در بسیاری از کشورهای منطقه و جهان دارد.

شرکت صنایع استیل البرز اکنون پس از سال ها تجربه ، ظرفیت تولیدات خود را در محصولات سینک ظرفشویی استنلس استیل ، سینک های شیشه ای ، اجاق گازهای صفحه ای توکار ، هود و فر توکار به بیش از یک میلیون و پانصد هزار قطعه محصول در سال افزایش داده است. تولیدات خود را در بیش از 200 مدل مختلف به بازارهای داخلی و به بیش از 40 کشور جهان از جمله خاورمیانه ، خاور دور ، کانادا ، جنوب آفریقا ، اقیانوسیه و اروپا عرضه می کند.

ویژگی مایکروویوهای استیل البرز

1- مدل های سولاردوم و هیتردار مایکروفر استیل البرز با طراحی زیبا و کاربری آسان، یکی از ابزارهای مناسب پخت و پز در آشپزخانه است.

2- در مدل سولاردوم، علاوه بر پخت ماکروفر وجود المنت های نوری یا همان سولار باعث می شود که گرما به طور عمیق به مواد غذایی القا شود.

3- در مدل هیتردار، فن کانوکشن با ایجاد هوای گرم در محفظه داخلی مایکروویو باعث ایجاد حرارت یکنواخت شده و به پخت بهتر غذا کمک می کند.

4- 24 ماه ضمانت شرکت استیل البرز.
  راهنمای خرید مایکروویو

فروشگاه اینترنتی کیچن هودز مایکروویو استیل البرز را با 16درصد تخفیف در انواع مختلف به مشتریان گرامی عرضه می کند.


مایکروویو استیل البرز - MS251

مایکروویو استیل البرز توکار  مدل  MS251
قیمت :
استعلام روز

ابعاد : 40 × 40 × 60 سانتیمتر / دستور پخت : 8 عملکرد / مجهز به قفل کودک / دارای سینی گرد شیشه ای / لامپ سولاردوم با محافظ فلزی. در سولار، سیستم پخت مایکروویو وجود دارد اما المنت های نوری نیز به سیستم اضافه گردیده و به طور عمیق گرما را القا می کند / درب سه جداره ضد نشت / قفل هم بندی دو طرفه / قابلیت تنظیم توان و حد تابش / حجم : 25 لیتر / گارانتی : 24 ماه.

مایکروویو استیل البرز - MH441

مایکروویو استیل البرز توکار  مدل  MH441
قیمت :
استعلام روز

ابعاد : 56 × 45 × 60 سانتیمتر / حجم : 44 لیتر / دستور پخت : 10 عملکرد / مجهز به قفل کودک / دارای سینی گرد لعابی / سینی پیرکس مستطیلی(نشکن) / قفل هم بندی دو طرفه / بدنه استیل ضد خش / مجهز به پخت ترکیبی که به طور همزمان غذا هم پخته و هم برشته می شود / دارای فن کانوکشن که با ایجاد جریان هوای گرم در محفظه داخلی باعث ایجاد حرارت یکنواخت و به پخت بهتر غذا کمک می کند / گارانتی : 24 ماه.SteelAlborz kitchen built-in microwave

فر استیل البرز

مایکرویو توکار استیل البرز

خرید اینترنتی ماکروفر استیل البرز

ماکروفر ایرانی

مایکروفر برقی استیل البرز

مایکروویو استیل البرز